Jakiś czas temu trafiłam w internecie na zdjęcia tej cudownej kobiety. Postanowiłam poznać bliżej jej historię i podzielić się nią z Wami. Jestem pewna, że wiele z Was dąży do takiej sylwetki i Catherine będzie dla Was idealnym przykładem kobiety, której udało się zmienić swoją figurę o 180 stopni. 

Catherine ma 25 lat. Od 2012 roku zaczęła pisać bloga i dzielić się swoją wiedzą, motywować innych i udowadniać im, że ciężka praca i zdrowie odżywianie, to klucz do sukcesu. Jej przemiana robi naprawdę wielkie wrażenie. Catherine udało się zrzucić około 36 kilogramów.

źródło: .com
źródło: .com

Jej dzieciństwo nie było idealne. Ze względu na nadwagę często miała problem z dobraniem odpowiedniego stroju. Nie mogła wyglądać tak jak większość nastolatek. Wstydziła się chodzić na zakupy z koleżankami. Jej styl zycia nie był najzdrowszy. Rodzice Catherine nigdy nie mówili jej, że powinna schudnąć. Uważali, że w jej życiu nadzieje odpowiedni moment na utratę wagi.

źródło: .com
źródło: .com

Momentem przełomowym w jej życiu był powrót z wycieczki do San Francisco. Podczas oglądania zdjęć Catherine zdała sobie sprawę, że jest naprawdę ” szeroką ” kobietą. Jej największa waga w życiu, to około 86 kg.

11822017742170835_65jb1yus_f
źródło: http://rabbitfoodformybunnyteeth.com

Cała jej przygoda zaczęła się od Nutri System ( opracowane posiłki z dostawą do domu ). W pewnym momencie jej samopoczucie trochę się pogorszyło i postanowiła zakończyć dietę Nutri System i zaczęła gotować zdrowe posiłki na własną rękę. W końcu udało stracić się jej 27 kilogramów, nie brakowało jej energii i czuła się znakomicie, a inni zaczęli dostrzegać stracone przez nią centymetry.

źródło: http://rabbitfoodformybunnyteeth.com/
źródło: http://rabbitfoodformybunnyteeth.com/

Na swoim blogu opowiada również o tym, ze w pewnym momencie zaczęła popadać w paranoję. Kiedy zdarzyło jej się zjeść po obiedzie jabłko, czuła się winna i bała się, że od raz przybędzie jej 27 kilogramów. Aby siebie ukarać rezygnowała z kolacji. W pewnym momencie strasznie zaczęła ucinać swoje dzienne zapotrzebowanie kalorycze. Doprowadziła do tego, że jej waga wynosiła około 45 kilogramów ( zdjęcie po lewej ). W końcu Caterine opamiętała się i zdała sobie sprawę z tego, jak wielką wyrządza sobie krzywdę.

źródło: .com
źródło: .com

Mimo tego wszystkiego co przeszła, w końcu udało jej się wypracować zdrową sylwetkę, wspaniałe samopoczucie. Mam nadzieję, że historia Catherine udowodniła Wam, że trening oraz zdrowe odżywianie, to klucz do sukcesu, a ograniczanie jedzenia do minimum jest najgorszą rzeczą jaką możecie zrobić.

Jak Wam się podoba metamorfoza Catherine? Któraś z Was przeszła podobną historię w swoim życiu? Jeżeli macie ochotę, zajrzyjcie na jej bloga ===> 

Pozdrawiam,

Juliya

źródło: rabbitfoodformybunnyteeth.com