Myślę, że nikomu z Was nie muszę przedstawiać Jennifer Selter. Jeżeli chciałybyście poznać ją bliżej lub przypomnieć sobie czym tak naprawdę zabłysnęła ta młoda kobieta, odsyłam Was do innego wpisu ===>klik. W dzisiejszym poście skupimy się na niesamowitej kobiecie, mamie Jennifer Selter, która wypracowała CUDOWNĄ sylwetkę i pokazała milionom osób, że osoba w jej wieku, po porodach może wyglądać NIESAMOWICIE. Mam nadzieję, że Jill Selter zmotywuje Was do aktywnego trybu życia.

Jill Selter urodziła dwójkę dzieci. Ma 47 lat. Jak na kobietę w tym wieku wygląda rewelacyjnie. Oczywiście nad swoją sylwetką musiała pracować. To nie jest tak, że po dwóch porodach wyglądała tak rewelacyjnie jak teraz. Jak sama przyznaje, kiedyś była skinny fat. Była wręcz chuda, jednak jej poziom mięśni w sylwetce był minimalny.

workm_1976646a

Miała bardzo złe nawyki żywieniowe. Nie umiała zmotywować się do regularnych treningów. Tak naprawdę aktywność fizyczna w ogóle dla niej nie istniała. Jadła dużo słodkiego, przekąszała coś w ciągu dnia, a później podjadała w nocy.

large-312

Sama przyznaje, że pasja do sportu i zdrowego trybu życia zaraziła ją córka. To z nią zaczęła trenować. Pod jej okiem zmieniała swoją sylwetkę, jadłospis. Wspólnie z córką motywują się do aktywnego trybu życia. Razem kilka razy w tygodniu uczęszczają na siłownię.

0_0_productGfx_77df95c06e2429c35a6ca58f3f104133

Mam Jenn potwierdza, że dzięki zmianie swojego trybu życia, sylwetki, ma teraz znacznie więcej energii. Teraz nie unika zdjęć. Z dumą prezentuje swoją sylwetkę obok córki i ma nadzieję, że za kilka lat spojrzy na te zdjęcia, a jej sylwetka będzie jeszcze lepsza.  Więcej zdjęć Jill znajdziecie na jej ie ===> 

Jak Wam się podoba sylwetka Jill Selter? Czy Wy również uważacie, że takie kobiety są jedną z największych motywacji? Uwielbiam takie inspiracje i mam nadzieję, ze w wieku tej Pani będę mogła poszczycić się taką piękną, wysportowaną sylwetką jak ona. Może są tutaj Panie, które już ją osiągnęły? 🙂

Mam nadzieję, że za kilkanaście lat będę mogła razem ze swoją córką chodzić na siłownie i motywować się do wspólnych treningów. To musi być niesamowite uczucie. Trenujecie ze swoimi córkami/ mamami?

Jeżeli chcecie poznać więcej kobiet po 40, które zachwycają swoją sylwetką warto wspomnieć o Chicken Tunie, która opisałam na blogu ===>klik

Pozdrawiam,

Juliya

źródło: https://www.yahoo.com/health/how-jen-selter-gave-her-mom-a-body-as-enviable-as-111573920317.html