Malin Björk zrobiła na mnie niesamowite wrażenie! Kiedy w internecie natrafiłam na zdjęcia jej metamorfozy od razu wiedziałam, że musicie poznać jej historię. Jestem pewna, że taka dodatkowa dawka motywacji zmotywuje Was jeszcze bardziej i udowodni Wam, że wszystko jest w Waszych rękach i sukces zależy tylko od Was.

Malin Björk mieszka w Szwecji. Jest szczęśliwą mamą i narzeczoną. Jej figura nie była idealna. Malin jakiś czas temu przeszła cudowną metamorfozą. Na dzień dzisiejszy może cieszyć się wspaniałą sylwetką, której na pewno zazdrości jej niejedna kobieta na świcie.

Na wszystko zapracowała sama. Ciężkie treningi i zdrowy styl życia pozwolił jej osiągnąć sukces. Malin ma 168 cm wzrostu i waży około 55-59 kilogramów. Trenuje 5-6 razy w tygodniu. Na blogu dzieli się wiedzą. Pokazuje treningi, przepisy, opisuje swoją i jej narzeczonego przemianę.

źródło: .com
źródło: .com

Malin nie boi się treningu z obciążeniem. Sama poleca ćwiczenia z wykorzystaniem ciężarów. Na swoim ie regularnie dzieli się zdjęciami i filmikami z siłowni. Udowadnia również wielu kobietom, że bycie mamą nie zwalnia nas z obowiązku dbania o siebie.

źródło: .com
źródło: .com

Uważa również, że nad pośladkami powinniśmy trenować dźwigając ciężary minimum raz w tygodniu. Na swoim blogu poleca ćwiczenie hip thrust z dodatkowym obciążeniem. W jej jadłospisie znajduje się dużo białka, błonnika. W swojej diecie unika węglowodanów ( również glutenu ). Uważa, że ma po nim wzdęty brzuch. 1-2 razy w tygodniu robi sobie ” cheat “. Zawsze po treningu uzupełnia białko.

Jak Wam się podoba metamorfoza Malin? Moim zdaniem jej sylwetka jest idealna! Sama chciałabym po urodzeniu swojego pierwszego dziecka wyglądać tak jak ona. Myślę, że nie jestem jedyna, prawda? Cieszę się, że Malin jest kolejną kobietą, która udowodnia, ze mama też może być fit, a trening z obciążeniem wcale nie jest przeznaczony dla mężczyzn. Koniecznie zajrzyjcie na jej bloga i poznajcie jej metamorfozę bliżej. Warto również odwiedzić jej konto na ie. Przyznajcie się, kto z Was pracuje na taką sylwetkę?:)

Źródło informacji i blog Malin: 

Instagram Malin: 

Pozdrawiam,

Juliya