Każda kobieta chce wyglądać pięknie nawet podczas treningu. Takie już jesteśmy. Na siłowni coraz rzadziej możemy spotkać kobiety w zwykłych, starych spodniach dresowych, rozciągniętych koszulkach. Niestety nadal przeważają nudne, czarne sportowe stroje. Reebok postanowił wyjść naprzeciw kobietom, które oczekują czegoś więcej!

Najnowsza kampania Reeboka „Burn Your Black Leggings” zachęca kobiety do odrzucenia nudnych, czarnych spodni treningowych, a w zamian za to, do wypróbowania nowych, kolorowych wzorów.

Na pewno zastanawiacie się, co jest takiego niesamowitego w tych legginsach?

Przede wszystkim sześć, niesamowitych printów na legginsach. Gwarantuję Wam, że każda z Was zakocha się w nich od pierwszego ich zobaczenia.  Oczywiście nie tylko wygląd jest ważny. Dzięki zastosowanym technologiom – PlayDry & PlayWarm legginsy w 100% dopasowują się do ich właścicielek oraz temperatury, w której odbywa się treningi, nie krępują ruchów i pochłaniają wilgoć. Czego chcieć więcej, prawda?

W najnowszej kampanii Reebok wzięło udział siedem aktywnych kobiet. Chciałabym, żebyście poznały jedną z nich bliżej.

Kasia Bigos, trenerka fitness, CrossFit i pole dance. Autorka programu treningowego FireWorkout. Przez wiele kobieta podziwiana za to co robi, udzieliła w kampanii krótkiego wywiadu, które myślę, że dla wielu z Was może być motywacją, takim Powerem, który zachęci Was do aktywnego trybu życia.

Czy to prawda, że Twoja sportowa kariera rozpoczęła się od najmłodszych lat?

Kiedy miałam 9 lat tata zapisał mnie na tenis ziemny i pływanie. Chyba chciał, żebym spełniła jego sportowe ambicje. W tym czasie, rzeczywiście, szalałam po domu z baletkami, które przysłała mi ciocia z zagranicy. Niestety, w moim mieście nie było szans, żeby chodzić na zajęcia baletowe. W tenisa ziemnego grałam 3 lata, tańcząc po kątach i wspinając się po drzewach. To był też czas, w którym zostałam królową trzepaka i żadne akrobacje nie były mi straszne. Dziś nie trenuję tenisa, za to uskuteczniam akrobacje na rurze i podtrzymuję swoją fitnessową pasję. Pasję, którą zapoczątkowałam w wieku 15 lat i kontynuowałam hobbystycznie na studiach. Dziś sama jestem instruktorem i nie wyobrażam sobie bez tego życia.

Czym kierujesz się wybierając ubrania na trening?

Oczywiście tym czy są wygodne i odpowiednio odprowadzają wilgoć. Ale, jako, że jestem też dziewczyną, zwracam uwagę na to jak wyglądają. Nie interesuje mnie moda uliczna, za to sportowa jak najbardziej. Im bardziej kolorowe są ciuchy tym lepiej!

Jak przekonałabyś dziewczyny do noszenia kolorowych legginsów?

Czy naprawdę trzeba do tego jeszcze kogoś przekonywać? Czarne legginsy nie mają w sobie nic atrakcyjnego. Od zawsze zakładam kolorowe ciuchy! Lepiej się w nich czuję, a żywe odcienie dodają mi energii i siły. Poza tym wyglądają świetnie. Kolorowe legginsy to w sporcie klasyk, taki jak mała czarna na elegancką kolację. Zawsze extra!”

Jak Wam się podoba najnowsza kampania Reebok? Co sądzicie o odrzuceniu nudnych spodni treningowych i zamienieniu ich na szalone leginsy, które na pewno każdej kobicie dodadzą pewności siebie i zapewnią bardzo dobry komfort treningów? Kupując ubrania sportowe zwracacie uwagę na ich wygląd i technologię, w której zostały wykonane?

Zachęcam Was do wspólnej zabawy. Jeżeli udało Wam się przełamać nudę treningową, oznaczcie swoje zdjęcie w kolorowych legginsach hasztagiem #reebokpl i #burnyourblackleggings!

Pamiętajcie, że legginsy z najnowszej kolekcji Reebok dostępne są w salonach Reebok oraz na reebok.pl.

Pozdrawiam,

Juliya

*** post powstał dzięki współpracy z marką Reebok