W społeczeństwie panuje błędne myślenie, które dotyczy najczęściej kobiet. Wiele z nich uważa, że w trakcie odchudzania ważne są minusowe kilogramy. Dzisiejszym wpisem chciałam Wam udowodnić, że niekoniecznie tak jest, a te błędne myślenie warto zastąpić zdrowym podejściem do odchudzania.Poznajcie Kalsey Wells. Zagraniczna blogerka, matka, żona na swoim ie zebrała ponad pół miliona obserwatorów. Jej metamorfoza zaskoczyła niejedną osobę.

large (6)

Kalsey jest przykładem kobiety, która troszeczkę w trakcie ciąży rozleniwiła się – na własne życzenie oczywiście. Jej figura nabrała dodatkowych 24 kilogramów! Dla kobiety, która wcześniej była aktywna było to naprawdę dużo. Kiedy już została mamą, jej figura nadal nie była idealna. Jak sama wspomina na swoim blogu, bardzo ciężko było jej wrócić do treningów. Wszystkie treningi, kto re wykonywała wcześniej musiała zmodyfikować do swoich możliwości. Było jej naprawdę ciężko. Podjęła wyzwanie i postanowiła ukończyć program treningowy Kayli Itsines, o której miałyście już okazję przeczytać wpis na blogu (podzielić się jej książką z dietami i treningami w komentarzach ===> klik.

DSC01970

Swoją przygodę z Kayli rozpoczęła z wagą – około 56 kilogramów. Niewiele, prawda? Mimo wszystko jej sylwetka naprawdę nie wyglądała dobrze.

Po skończeniu programu, zdobyła dodatkowych 8 kilogramów! To była masa mięśniowa! Żaden tłuszczyk! Żadna dodatkowa woda w organizmie!

IMG_5196b

Blogerka sama przyznaje się do tego, że w końcu nauczyła się mierzyć swoje postępy treningowe w prawidłowy sposób. Już jej nie zależy na tym, żeby zmieścić się w spodnie z czasów przed ciążą.

DSC01970

Po ukończeniu programy Kayli – BBG i karmieniu piersią Kalsey przeszła metamorfozę. Mimo tego, że waga u niej nie zmieniła się diametralnie, skład ciała obrócił się o 180 stopni. Zdecydowanie większa ilość masy mięśniowej, mała ilość tłuszczu w organizmie. Teraz nie liczą się dla niej minusowe kilogramy, tylko to, ile wykona pompek, jaki postęp ma w treningach, jak się wspaniale czuje w swojej figurze.

Dziewczyny co sądzicie o treningach Kayli? Może któraś z Was ukończyła już ten program. Przyznam się szczerze, że sama nad nim się zastanawiam. Muszę odpalić starego laptopa i znaleźć Kayli książkę z treningami i przepisami. Może któraś z Was ma ochotę do mnie dołączyć ukończyć BBG? 🙂

PS: Jeżeli ktoś z Was ma ochotę poznać program BBG bliżej, zobaczyć gdzie można kupić ksiązke jego autorki w polskiej wersji językowej, zapraszam do zapoznania się z moim drugim wpisem (kliknij w miniaturę)

Program treningowy Kayla Itsines – BBG

*** Wszystkie zdjęcia pochodzą z insta naszej dzisiejszej bohaterki ===>  ***

Pozdrawiam Was serdecznie,

Juliya