Dzisiejszy post będzie bardzo lekki. Z racji tego, że mam dzisiaj urodziny, nie miała czasu przygotować dla Was czegoś bardziej twórczego, a jednocześnie nie chciałam Was całkowicie zaniedbać :). Pomyślałam sobie, że na pewno wiele z Was poszukuje stroju kąpielowego na urlop. I może będziecie zainteresowane takim przeglądem bikini w sieciówkach. Przejrzałam kilkanaście ofert z różnych sklepów i podzieliłam je na 3 kategorie. Stroje poniżej 50 zł

Bershka

zzz

Trikini z łańcuszkiem, cena 29, 90 zł ( został tylko rozmiar M )

House 

zzz

Cena za komplet: 39, 99 zł,

House

zzz

Cena za komplet: 29, 99 zł, Kupiłam ten strój jeszcze przed wyprzedażami. Bardzo dobrze leży, ma usztywniane miseczki. Polecam!

Stroje powyżej 50 do 89 zł Mohito

 źródło: www.mohito.com

Góra ( usztywniane miseczki ): 24, 90 zł, Dół 29,99 zł ( dostępne kolory: czarny, turkusowy, beżowy ) Cena za komplet: 54,98 zł Bershka

zzz

Góra od bikini : cena 29, 90 zł, dół 29, 90 zł Razem za komplet: 59, 80 zł

BERSHKA

zzz

Myślę, że wystarczy tych propozycji. Pominęłam sklepy typu calzedonia itp. Dlatego, że na ich stronie nie znalazłam cennika, a nikogo nie chciałabym wprowadzać w błąd. Spodobało Wam się coś ? W komentarzu możecie wklejać linki do innych strojów. Może komuś się przydadzą. 

Ps: Oferta Bon Prix bardzo mnie zachwyciła. Wiem, że nie jest to typowa sieciówka, ale naprawdę warto zwrócić uwagę na ich ofertę. Pamiętajcie, że sezon na bikini powoli się kończy i w tym momencie został w sklepach naprawdę niewielki wybór jeżeli chodzi o rozmiary.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya