Wiele z Nas zapomina o tym, że wygląd swoich piersi możemy również poprawić podczas uprawiania aktywności fizycznej.Piersi zbudowane są przede wszystkim z tkanki tłuszczowej. Ich kształt zmienia się do 19. roku życia. Przygotowałam dla Was przykładowe ćwiczenia na biust, które sprawią, że stanie się on jędrniejszy, pełniejszy a przede wszystkim uda Wam się zatrzymać jego młodość na dłużej. Mam nadzieję, że dołożycie kilka z nich do swoich treningów i zadbacie o swoje piersi tak samo jak o resztę ciała.

Na początek chciałam podkreślić, że nie powiększycie swoich piersi w taki sposób. Jednak wielkość naprawdę nie ma znaczenia. Najważniejsza jest jędrność na którą macie duży wpływ:).

1) ” Modlitwa “

Siadamy po turecku z wyprostowanymi plecami.Składamy dłonie jak do modlitwy na wysokości klatki piersiowej rozkładając szeroko łokcie. Naciskamy jedną dłonią na drugą dłoń. Powtarzamy tak 10 -15 razy.

19665
źródło: polki.pl

2) Wymachy rękami

Stań prosto, wciągnij brzuch. Wyprostuj ręce oraz dłonie i wymachuj wyprostowanymi ramionami na zmianę w przód i w tył. Ćwiczenia powtórz około 3-4 serii po 10 wymachów na jedną stronę.

19668
źródło: polki.pl

3) Pompki przy ścianie

Stań przy ścianie, twarzą do niej. Oprzyj się o nią dłońmi i wykonuj pompki (zginaj i prostuj ramiona). Wykonaj dwie serie po 10–15 razy.

19667
źródło: polki.pl

4) Ćwiczenia z partnerem

Wyciągnij przed siebie ramiona. Poproś partnera aby włożył swoje zgięte ręce między twoje przedramiona i starał się je rozszerzyć. Twoim zadaniem jest  stawianie oporu. Wykonaj jedną serię 10–15 razy

19666
źródł: polki.pl

Ćwiczenia na biust to nie jest wszystko.  Jeżeli chcecie zatrzymać ich jędrność na dłużej warto poczytać o pielęgnacji biustu, zapraszam tutaj ===> Jak pielęgnować biust? KLIK . Co jakiś czas powinniśmy ” zafundować ” swoim piersiom maseczkę. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule ===> Domowe maseczki na biust – klik

Oprócz tego możecie korzystać również z gotowych zestawów na yt. Oto kilka z nich:
Więcej filmików na klatkę piersiową ====> Lista treningów na biust dostępnych na yt – KLIK

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

źródło: polki.pl