Recenzja “Get Fit With Mel B” PS3

W tym roku Mikołaj docenił moje zachowanie i 6 grudnia przyniósł mi wymarzoną płytkę ”  Get Fit With Mel B” na PS3. Jestem już po kilku testach i w sumie przejrzałam wszystko bardzo dokładnie. Spieszyłam się z tą recenzją bo wiem, że wiele z Was zastanawia się nad zakupem tej ” gry ” na Boże Narodzenie. Pierwszy raz postanowiłam nagrać dla Was filmik. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiałe :). Aby nie przedłużać na wstępie chciałam pokazać Wam co znajdziemy w opakowaniu płytki:

DSC_0442

Nie wiedziałam jak dokładnie opisać Wam to wszystko, co znajduje się na płytce. Dlatego postanowiłam przygotować Wam filmik. Każdy z Was będzie mógł wyciągnąć swoje wnioski a przede wszystkim zobaczycie jak ” gra ” prezentuje się na żywo :). Myślę, że taka recenzja ułatwi Wam podjęcie decyzji o zakupie tej płytki:).

Przepraszam Was za mój głos, troszeczkę się przeziębiłam. Starałam się nie przedłużać całego filmiku ale niestety należę do osób, które potrafią się rozgadać:). Mam nadzieję, że Was nie znudzę!:)

Po obejrzeniu możecie tutaj w komentarzu wyrazić swoją opinię. Jeżeli spodoba Wam się taki sposób recenzowania niektórych produktów, to jestem w stanie wprowadzić takich postów więcej :).

 < po kliknięciu w link > 

Podsumowując:

Polecam płytkę każdej osobie, która zamierza sumiennie ćwiczyć. Nie sprawdzi się ona u osób, które szukają wymówek podczas treningów. Wystarczy, że ktoś kilka razy pomacha ręką z kontrolerem ruchu i coś tam zawsze się zaliczy:)

Jestem strasznie zadowolona z tej gry!

Po pierwszym treningu miałam zakwasy przez dwa dni. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się zmęczyłam podczas treningu z Mel. Fajne jest to, że ćwiczenia nie wyglądają tak samo jak te, które są dostępne w internecie.

Przepraszam Was za mało profesjonalny filmik ale następnym razem będzie lepiej! Strasznie się stresowałam a dodatkowo zmagam się z bólem gardła.

Jestem ciekawa Waszej opinii:)

Pozdrawiam,

Juliya