Recenzja ” Sports Champions “na PS3

jako wielbicielka gier zręcznościowych z wykorzystaniem kontrolera ruchu przygotowałam dla Was kolejny filmik wraz opisem gry, która od dłuższego czasu jest dostępna w wielu sklepach. Mam nadzieję, że nie zrazicie się tym, że ciągle podczas nagrywania filmiku bardzo się stresuję. Mam nadzieję, ze to kiedyś minie 🙂Po otworzeniu pudełka znajdziemy w Nim płytkę oraz krótką instrukcję obsługi:Brak zbędnych reklam, ulotek i tym podobnym w opakowaniu jest wielkim em.

recenzja

Bardzo ciężko jest opisać grę, którą trzeba zobaczyć wizualnie. Dlatego tym razem również przygotowałam dla Was recenzje w postaci krótkiego nagrania na YT.

Link do filmiku znajdziecie tutaj —> 

Podsumowując:

Gra jest naprawdę dobra. Najbardziej podobają mi się dwie dyscypliny sportowe: siatkówka oraz tenis stołowy. W tych dwóch kategoriach można naprawdę wczuć się w postać. Po wykonaniu kilku misji można się zmęczyć. Machanie kontrolerem wymaga również siły. Pamiętam, że po około godzinnej grze na drugi dzień miałam takie zakwasy na rękach, jakbym zrobiła ze 100 pompek:)

Osoby, które nie lubią uprawiać sportu a uwielbiają spędzać czas przed PS3  powinny zakupić ” Sports Champions“.Może to być dla Nich pretekst do aktywnego spędzenia czasu. Pamiętajcie, że taka gierka nie zastąpi Wam prawdziwego treningu. Traktujcie ją jako urozmaicenie i miłe spędzenie czasu:)

Cena gry jest również bardzo zachęcająca. Można ją kupić już od 45 zł. Jeżeli jesteście zainteresowane, to poniżej wklejam link do sklepów internetowych, które mają ją w sprzedaży:

  •  cena 44,99 zł
  •  cena 69,90 zł
  •  cena 66,90 zł

Jak Wam się podobał filmik? Było widać kawałek Tipsi 🙂 W strasznej jakości, bo na telewizorze z kamerki ps3 ale zawsze coś 😉

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące gry, to piszcie w komentarzach. Postaram się udzielić na nie odpowiedzi:) A może również posiadacie taką grę  i wyrazicie swoją opinię w komentarzu. Chętnie się z nią zapoznam:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne linki z recenzjami gier na PS3:

1) Recenzja “Get Fit with Mel B ” ps3