Nowy rok, nowe postanowienia, kolejna walka ze swoimi słabościami! Nie ma co się wypierać! Pora zawalczyć o zdrową, wysportowaną sylwetkę. Podobno przez pierwsze 20 dni ciężko jest załapać bakcyla treningowego, a później już wchodzi nam to w krew. Wiecie co? Muszę się z tym zgodzić! Nowy pomysł na wydarzeni jest zupełnie inny! Bardzo specyficzny. Już Wam tłumaczę dlaczego …

Na blogu pojawiły się już dziesiątki planów treningowych! Od propozycji dla początkujących, po te bardziej zaawansowane. Od treningów skupiających się wyłącznie na pośladkach, po te, których zadaniem było spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Wydarzenie treningowe “SCHUDNĘ W 2017 ROKU” jest dla Was propozycją nie do odrzucenia. To od Was zależy jaki plan treningowy wybierzecie.

Moja propozycja jest taka, osoby początkujące wybierają na początek jedno z wydarzeń, dla początkujących,  a po jego ukończeniu wybierają kolejne. Osoby bardziej zaawansowane, mogą wybrać jaki chcą plan – mogą miksować go z bieganiem, treningami na siłowni czy własnymi pomysłami lub skorzystać z programów treningowych, które wyciskają z człowieka każda kroplę potu.

Wiem, że dla wielu z Was dopasowanie planu do potrzeb może być trudne, dlatego w razie czego napiszcie w komentarzu nad czym chciałybyście popracować, ile ćwiczycie, a ja Wam pomogę wybrać te najodpowiedniejsze wydarzenie.

To co, jesteście gotowe? 🙂 ZACZYNAMY!

Plany treningowe – stopień łatwy/początkujący (kliknij w nazwę interesującego Cię wydarzenia i zobacz plan treningowy)

 1. 14 dniowy plan rozgrzewający
 2. 70 dni z Mel B uwaga! Ze względu na to, że filmiki Mel B cały czas znikają z YT, zostawiłam Wam w poście dotyczącym ego wydarzenia rozpiskę – na samym dole. Nie zdążyłam jeszcze rozpisać 5 faz (tak z tylu składa się te wydarzenie) ale na pewno to zrobię. Faza I jest rozpisana, także można rozpoczynać!
 3. Dwa tygodni z Tiffany – 14 dniowy trening z Tiffany Rothe. Trudniejszy od treningów z Mel B, ale do zrobienia przez osoby początkujące.
 4. http://goadult.info/30-dni-z-mel-b-wyzwanie-dla-poczatkujacych/

Plany treningowe z podziałem na części ciała itp:

 1. Plan treningowy 24 playlisty spalanie, rzeźba brzucha i talii
 2. Modelowanie klatki piersiowej, brzucha, spalanie tkanki tłuszczowej i pompowanie pośladków
 3. Ujędrniamy pośladki
 4. SPALANIE ŚWIĄTECZNYCH GRZESZKÓW
 5. Smukłe uda, jędrne pośladki, smukłe nogi
 6. Szczupłe nogi i wyrzęźbiony brzuch
 7. Ujędnriamy pośladki/

Propozycje  bardziej wymagających treningów

Tutaj zostawiam linki do programów treningowych, które wyciskają wszystkie poty! Niestety same musicie załatwić sobie do nich treningi (chomik, yt i te sprawy) :).

 1. focus t25 – Gwarantuję Wam, że sama klata trenera nieźle Was do treningów zmotywuje. W poście znajdziecie wszystkie nazwy treningów, potrzebny sprzęt i kalendarz do pobrania oraz metamorfozy treningowe FOCUS T25.
 2. INSANITY Zostawiam filmik, który może Was zachęci. Na blogu cała rozpiska, tak jak w przypadku T25.

3. insanity the asylum – ten sam trener. Lista nazw treningów, cały kalendarz, rozpiska i informacje o programie treningowy.

4.p90x –  Cały program treningowy składa się z 12 filmików, które odtwarzamy według dołączonego harmonogramu ćwiczeń. 6 treningów w tygodniu. Nazwa filmików, kalendarz treningów i informacje na blogu. Metamorfoza polskiej blogerki Eweliny z  . Zachęcająca przemiana do spróbowania tego treningu, prawda? 🙂

cropped-transformation1-1

Plan treningowy wybrany, to pora na przykładowe jadłospisy!

Wszystkie znajdziecie w jednej kategorii na blogu (Są tam Wasze jadłospisy, propozycje jadłospisów z Mel B i moje) ===> klik . Oprócz tego pokazywałam Wam też przykładowy jadłospis H.E.L.P. ===> klik. Ja mam całą książkę z tymi jadłospisami. 🙂

Jak Wam się podoba taki pomysł na wydarzenie?  Mam nadzieję, że dzięki takiej różnorodności, każda z Was znajdzie coś dla siebie. Nie napiszę Wam, że chcę, żeby te wydarzenie trwało 30 czy 60 dni. Moim zamiarem jest zaszczepić w Was regularne treningi na okres bezterminowy. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało. Oczywiście zabieram się z Wami za wydarzenie. Dokładnie 22 stycznia minie rok od porodu. Moja figura wygląda dobrze, ale kondycja nadal nie jest taka jak była. Ja trzymam kciuki za Was, a Wy trzymajcie za mnie!

Fajnie byłoby, gdybyście po każdym treningu zostawiły pod tym wpisem komentarza. Zobaczymy kto najdłużej wytrwa! Oczywiście motywujcie się tutaj, wspierajcie, a link do naszego wydarzenia podsyłajcie innym kobietom.

W grupie siła i motywacja! Damy radę. DAMY!

Koniec gadania, a raczej pisania! Plan treningowy wybrany? To co, pora włączyć pierwszą playlistę! Życzę Wam miłego pierwszego treningu i czekam na Wasze relacje!

Ps: Chciałybyście, żeby na blogu powiedzmy raz na tydzień pojawiał się taki mój wpis dotyczący całego mojego tygodnia treningowego, moich chwilowych słabości itp. Byłoby to dla Was motywacją? Na początku bloga prowadziłam taki dziennik dzień po dniu i wiem, że go uwielbiałyście! 🙂

Pozdrawiam,

Juliya