W internecie znajdziemy dziesiątki kobiet, które zasługują na miano “najlepszej pupy na świecie”. Z roku na rok ranking przewraca się do góry nogami. Najpierw była Chicken Tuna, później internauci odkryli Jen Selter, a teraz przyszła kolej na młodą, wysportowaną dziewczynę. Poznajcie naszą dzisiejszą bohaterkę wpisu.

Nie wiem kiedy Sommer zdążyła wypracować taką perfekcyjną sylwetkę, ma dopiero 19 lat, a jestem pewna, że niejedna kobieta może jej pozazdrościć figury.

Na pewno zastawiacie się jak wyglądał klucz do sukcesu Soomer. Tak naprawdę dziewczyna wie jak eksponować swoje atuty. Na swoim profilu na ie, który obserwuje ponad 358 tysięcy osób z całego świata, podkreśla, że najważniejsze są regularne treningi i cierpliwość. Bez tych dwóch rzeczy nie da się wypracować takiej sylwetki. Pracuje nad swoją sylwetką zawodowo.  Bierze udział w zawodach NPC Bikini Division. Może pochwalić się pierwszym miejscem w kategoriach: teen bikini i women open.

sommer

Patrząc już na jej nogi i pośladki, można stwierdzić jakie ćwiczenia najczęściej wykonuje. Trening z obciążeniem, ćwiczenia na taśmie TRX,. Sommer trenuje zarówno w domu jak i na siłowni. Przeglądając jej profil na ie, znalazłam również zdjęcia z treningu jogi. Czyżby połączeni tych wszystkich rzeczy jest przepisem na idealne pośladki?

Tego nie wiem i Wy również. Prawda jest taka, że każde ciało jest inne. Na każdy organizm działają inne zestawy treningowe, inne obciążenie. Myślę, że każdy z nas musi po prostu metoda prób i błędów znaleźć najlepszy dla siebie przepis na perfekcyjną, wymarzoną sylwetkę.

Zdaję sobie sprawę z tego, że pośladki Sommer dla jednych osób mogą być bardzo kobiece. Inni mogą uważać je za obrzydliwe, wielkie buły. Moim zdaniem jej sylwetka jest wysportowana i bardzo kobieca. Wiem, że są osoby, które uważają, że jej sylwetka jest zasługą skalpela. Sommer odpiera wszystkie te zarzuty i uważa, że tylko leniwe osoby potrafią tak komentować.

sommer

Jak Wam się podoba kolejna posiadaczka świetnych pośladków? Pracujecie na taką pupę czy uważacie, że to już jest przesada? Figura Sommer zasługuje na miano najlepszej na świecie? Czekam na Wasze komentarze.

Pozdrawiam,

Juliya