Przychodzę do Was z kolejną piękną, polską motywatorką. Pewnie część z Was słyszała o Sylwii albo odwiedza jej bloga. Sylwia jest bardzo ciekawą osobą, której naprawdę warto jest przyjrzeć się bliżej i my tak właśnie zrobimy. 

Sylwia Gaczorek to 27 letnia dziewczyna, której znakiem rozpoznawczym są cudowne, długie blond włosy. Mieszka w Krakowie i na co dzień pracuje w salonie fryzjerskim “Maniewski”. Fryzjerstwo to jej największa pasja. Fryzjerką jest od 10 lat, natomiast w Maniewskim pracuje od 6.  Od 14 roku życia, gdy Sylwia była jeszcze w gimnazjum, zaczęła uczyć się w salonie fryzjerskim. Później ukończyła szkołę o tym kierunku i teraz jest na samym szczycie. Wszystko to dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu.

large (3)

Przejdźmy do sedna rzeczy. Oprócz tego, że Sylwia jest znakomitą fryzjerką jest także fit kobietą z której przykład bierze wiele dziewczyn nie tylko z naszego kraju.

Nasza dzisiejsza bohaterka ćwiczy i zdrowo się odżywia ( “tak na 100%”) od ponad 5 lat, jednak jak sama mówi od dziecka nie jadała tłusto, gdyż jej mama gotując skupiała się na zupach, kremach, duszonych mięsach i warzywach.
Ćwiczy już 7 lat. Miała jednak małą półroczną przerwę, która była spowodowana wypadkiem samochodowym. Sylwia nie mogła wtedy ćwiczyć w obawie przed obciążeniem kręgosłupa. Jednak gdy tylko uporała się z tą dolegliwością zaczęła ćwiczyć od 3 do 6 razy w tygodniu.
“Mam złe geny i bardzo szybko tyję, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę muszę dużo ćwiczyć i jeść zdrowo. Jak każda dziewczyna chcę dobrze wyglądać, dlatego dużo czasu spędzam na siłowni i na przygotowywaniu sobie posiłków.” – mówi dziewczyna.
large (3)

Praca fryzjerki jest bardzo wymagająca. Sylwia ma dziennie bardzo dużo klientek, wraca późno do domu i pewnie każda z nas na jej miejscu poszłaby szybciutko spać. Jednak Sylwia zamiast wskakiwać do łóżka leci na siłownię lub ćwiczy. Dużo czasu spędza także w kuchni przygotowując sobie posiłki. Nasza bohaterka starannie dobiera produkty, które spożywa. Jak sama twierdzi:  DIETA + ĆWICZENIA = SUKCES.

large (3)

Na przykładzie Gaczorka możemy zobaczyć, że mimo ciężkiej pracy można znaleźć także czas na “bycie fit”. Więc nie zasłaniajmy się pracą i obowiązkami i zawalczmy o nasze wymarzone ciało. Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Was do tego, że ciężka praca, czasami nawet do nocnych godzin NIE JEST wymówką! Jeżeli naprawdę chce się zdrowo jeść i mieć wysportowane ciało, można pogodzić jedno z drugim.

Zajrzyjce na jej bloga – www.sylviagaczorek.blogspot.com

Znajdziemy tam oprócz stylizacji także parę słów o dietach, ćwiczeniach oraz przepisy na ciekawe fit potrawy.

Jak Wam się podoba Sylwia? Czy Wy również jesteście zachwycone jej piękną czupryną, wysportowaną sylwetką? Przyznam się szczerze, że metamorfozy jej klientek bardo kuszą mnie do tego, żeby wybrać się do jej salonu i poddać swoje włosy właśnie w jej ręce. Może któraś z Was miała okazje skorzystać z usług Sylwii? Jeżeli tak, koniecznie dajcie znać czy warto i na jaki zabieg zdecydowałyście się. – Tipsi

Pozdrawiam,

Roksana

źródło zdjęć użytych w poście: https://www..com/sylviagaczorek/