Idealizm jest promowany na każdym kroku. W gazetach, internecie, filmach. Niestety sami jesteśmy sobie temu winni. Popadamy w obłęd dążenia do idealnej figury i bezsensownie wmawiamy sobie, że te wszystkie kobiety są takie idealne. Nie mają jakiś niedoskonałości, ich ciało całą dobę mogłoby być fotografowane i zawsze na zdjęciach wyglądałoby idealnie. To jest błędne myślenie! Jedną z kobiet, która pokazała ten brak idealizmu jest Anna, o której możecie przeczytać TUTAJ. W tym wpisie chciałam przedstawić Wam kolejną nieidealną kobietę taką jak ja, ty czy Twoja przyjaciółka.

Imre Çeçen na ie obserwuje 141 tysięcy osób. Jej konto nie jest takie zwyczajne jak Wam się wydaje. Dziewczyna oczywiście pokazuje na nim swoją wysportowaną figurę. Ale również dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami nieidealnymi.

https://www..com/imrececen/

Pokazuje na swoich zdjęciach jak duże znaczenie na to jak wyglądamy ma przybrana przez nas pozycja. Zastanówcie się chwilę, czy widziałyście kiedykolwiek jakąś fit modelkę, która siedziała na fotografii zgarbiona?

https://www..com/imrececen/

Udowadnia jaki wpływ na zdjęcie ma światło. Ciemna fotografia – lepiej widoczny abs. Jako jedna z nielicznych pokazuje całą prawdę. Zdradza tajniki idealnego FIT zdjęcia.

https://www..com/imrececen/

Jeżeli myślicie, że ta dziewczyna urodziła się z taką sylwetką, jesteście w błędzie. Przeszła wspaniałą metamorfozę o której już niedługo będziecie mogły przeczytać na blogu.

Wiecie co? Rynek potrzebuje więcej takich kobiet! Takie zdjęcia motywują, pokazują, że nie ma ludzi idealnych i są naprawdę pomocne dla wielu kobiet. Zobaczenie na własne oczy, że nie jest się jedyną osobą na świecie, która rano wygląda niczym bogini, a wieczorem mogłaby grać rolę Bestii w bajce “Piękna i bestia.” Dziewczyny kochajmy swoje ciało, dążmy do tego, żeby było jak najpiękniejsze ALE nie zapominamy, że to jest tylko ciało. Nie może być takie jak chcemy. Ma prawo mieć słabszy dzień. Ma prawo zmieniać się w trakcie PMS. Tego nie unikniemy, nigdy!

Mam nadzieję, że ten wpis podbudował Was i sprawił, że teraz już nie będziecie dla siebie aż tak bardzo surowe. 🙂

Instagram naszej dzisiejszej bohaterki wpisu: 

Pozdrawiam,

Juliya