Tammy Hembrow jest Australijską trenerkę, modelką fitness, która na swoim koncie na ie udowadnia ludziom, że można zmienić swój styl życia, swoją figurę w każdym momencie. Jej konto na ie obserwuje 6 milionów osób! 

W życiu prywatnym Tammy jest matką dwójki dzieci, narzeczoną trenera personalnego. Ma 23 lata i wiecie co, figury po dwóch porodach może pozazdrościć jej niejedna z nas (ja również).  W ciąży miała naprawdę ogromny brzuch. Szybko wróciła do formy, co na jej ie wywołało wielką burzę podejrzeń.

Jej życie nie zawsze wyglądało tak jak teraz. Tammy już jako dziecko była fanką aktywnego trybu życia. Niestety w wieku nastu lat zaczęła coraz bardziej imprezować, pić alkohol, palić papierosy. Jej jadłospis zawierał wszystko to, na co miała ochotę. Na szczęście w odpowiednim momencie Tammy opamiętała się i zmieniła swój styl życia na zdrowy, zbilansowany.

Jak wygląda jej plan treningowy i jadłospis?

Trenuje 5 razy w tygodniu. Łączy treningi na siłowni z HIIT i cardio. Jej ćwiczenia skupiają się przede wszystkim na wypracowaniu brazylijskich pośladków, jednak mimo tego nie zaniedbuje reszty swojego ciała.

Je zdrowo, unika fast foodów, produktów z substancjami chemicznymi i konserwantów. W ciągu tygodnia trzyma się swoich wytycznych. Natomiast w weekend pozwala sobie na posiłki oszukane tzw. cheat meal.

Tammy uważa, że wszystko co spożywamy wpływa na nasze efekty treningowe. Najlepiej jest mieć taki jadłospis, żeby pokrywał jak najwięcej potrzeb naszego organizmu. Niestety nie jest to zawsze możliwe i w tym wypadku Tammy poleca takie suplementy jak: białko, aminokwasy BCAAS, L’karnityne,  olej rybny,  L-Glutamin, Kreatyne, Wit. C.

Tammy jest twórczynią wielu planów treningowych – jednym z nich jest najpopularniejszy trening na rozbudowanie pośladków, o którym już niedługo będziecie mogły przeczytać na moim blogu. Mało tego, zostawię Wam nawet namiary na ten zestaw. Oprócz tego na jej stronie internetowej można wykupić plan treningowy dla kobiet w ciąży, plan posiłków, plan treningowy na pośladki. Warto jest zajrzeć na jej stronę ==> .

Jak Wam się podoba figura Tammy? Co sądzicie o aż takim rozbudowywaniu pośladków – jest to jej praca czy praca chirurga? Jesteście za, czy wręcz przeciwnie nie tolerujecie aż tak kształtnej sylwetki? Moim zdaniem Tammy może się pochwalić naprawdę wspaniałą figurą, zwłaszcza w takim młodym wieku i po dwóch ciążach, a  jej plany treningowe naprawdę przynoszą efekty. Wystarczy sprawdzić metamorfozy znajdujące się w internecie. Niestety jej pośladki nie są w 100% zasługa wyłącznie treningów.

Pozdrawiam,

Juliya