Dokładnie 8 miesięcy temu mój świat wywrócił się do góry nogami. Kiedyś mogłam godzinami biegać po galerii handlowej, przymierzać dziesiątki ubrań. Teraz wszystko się zmieniło. Zakupy online pokochałam w trakcie szykowania wyprawki dla Leny. Tak się przyzwyczaiłam do tej wygody, że naprawdę rzadko wyruszam do centrum handlowego. Zdecydowanie wolę usiąść na kanapie z kubkiem gorącej herbaty i “popłynąć” w wirtualny świat zakupów.

Zakupy online sprawiają mi wielką przyjemność! Mogę połączyć miłe z pożytecznym. Zrelaksować się wieczorem, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a dodatkowo pieniędzy! Nie, nie przeczytałyście źle! Naprawdę można zaoszczędzić całkiem niemałe sumy kupując online.
Przed Wami nasz dzisiejszy bohater. Król wszystkich serwisów cashback – !
Serwis Refunder jest bardzo znany w krajach nordyckich i dopiero od niedawna możemy korzystać z jego udogodnień w Polsce również.

refunder

Jeżeli po obejrzeniu mojego filmu z krótkim streszczeniem serwisu, czujesz niedosyt, w dalszej części wpisu dowiesz się dokładnie jak działa .

W bazie sklepów współpracujących z serwisem, znajdziemy ponad 530 znanych sklepów. Sklepy z ubraniami, kosmetykami, zabawkami, sprzętem domowym czy np. sklepy spożywcze z dostawą do domu.

Cała magia polega na otrzymaniu zwrotu części kosztów poniesionych w trakcie zakupów, niezależnie od wyprzedaży. Zarejestrowanie się i korzystanie z serwisu jest całkiem bezpłatne. Nie ponosisz żadnego ryzyka a zwrot pieniędzy możesz odłożyć sobie na swoje małe marzenie. Wbrew pozorom, w ciągu roku korzystając z można zaoszczędzić naprawdę sporą sumę – piszę to Wam ja, internetowa zakupoholiczka.
Tak jak wspominałam w filmie, robiąc zakupy w ciągu 48 godzin od rejestracji, dostajesz dodatkowo podwójny zwrot pieniędzy. Ja na przykład zakupiłam nowe buty Nike i oprócz zwrotu pieniędzy skorzystałam jeszcze !

Dzięki wtyczce, którą naprawdę warto zainstalować na swoim komputerze, zawsze będziesz poinformowana o możliwości uzyskania zwrotu części kosztów zakupów i już nigdy nie przegapisz żadnego zwrotu tylko dlatego, że zapomniałaś wejść na stronę.

Testuję ten serwis od kilku tygodni i nie  znalazłam minusów . No może oprócz jednego, malutkiego… że teraz mam ochotę kupować jeszcze więcej. Na szczęście znajdują się tam również sklepy typowo dziecięce, dzięki którym mogę sprawiać malutkie przyjemności Lenie. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, kiedy na liście sklepów znalazłam nasze kochane Endo z ubrankami dla dzieci z charakterem.

Naprawdę warto zapoznać się z tym serwisem bliżej. Jeżeli masz do mnie jakieś pytania dotyczące jego działania, nie krępuj się i zostaw je w komentarzach. Na pewno na nie odpowiem.

Życzę Wam miłego dnia i udanych zakupów!
Pozdrawiam,
Juliya