Trening z Tiffany Rothe –jedna z najsławniejszych trenerek na świecie, która zaprojektowała 10 minutowe, międzynarodowe, internetowe programy fitness które pomogły milionom ludzi osiągnąć wspaniałą kondycję oraz poprawić ciało .

Urodziła się w Los Angeles. Od 3 roku życia do 17 tańczyła. Kiedy skończyła 18 lat odkryła, że jej pasją jest aerobik. Swoją pasję potrafiła połączyć z nauką. Ukończyła studia prawnicze. Jednak postanowiła „rzucić” prawo i skupić się na spełnianiu własnych marzeń. W 2004 roku przeniosła się do Meksyku gdzie biegle nauczyła się mówić po hiszpańsku . Otworzyła tam studio fitness. W 2012 roku  trening z Tiffany Rothe został wyróżniony w wielu magazynach dla Kobiet i przyznano mu  tytuł „ Jednych z najlepszych treningów na kanale You Tube”.

W trakcie swojej kariery prowadziła zajęcia (maksymalnie do 300 osób) w wieku od 15 do 82 lat. Tiffany uważa, że każdy trener musi być dobrym uczniem. Aby zdobywać coraz większe doświadczenie bardzo często odwiedza inne zajęcia fitness oraz wyjeżdża na seminaria. Aby poprawić swój boks (który występuje w niektórych jej ćwiczeniach). Tiffany trenowała z byłym mistrzem wagi ciężkiej Mike Weaver. W swoim życiu studiowała również odżywianie, mechanikę ciała i fizjologię. Jest bardzo mądra Trenerką, która ma 20 letnie doświadczenie w tym co robi. Spędziła około 30.000 godzin na pomaganiu innym ludziom w dążeniu do wymarzonego celu. W jej ćwiczeniach możemy znaleźć elementy: tańca współczesnego, baletu, aerobiku, boksu, sztuk walki, podnoszenia ciężarów.

Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką treningów z Tiffany Rothe. Jej ćwiczenia są NIESAMOWITE! Wyglądają na „lekkie„, a tak naprawdę są bardzo wymagające. Uwielbiam pozytywne nastawienie tej Pani. Jej uśmiech na twarzy sprawia, że chce się ćwiczyć! Czy Wy też tak macie?:)