Pora na treningi na nogi! Dawno nie było wpisu z tej serii, ale to nie znaczy, że o niej zapomniałam. Po prostu czasami odkładam różne wpisy “na później” i po prostu zapominam, że miałam je przygotować. Tak było tym razem. Ten post jest przede wszystkim dla osób, które niekoniecznie lubią trenować z laptopem, wolą polegać na sobie, ale potrzebują małego wsparcia. Polecam wydrukować wszystkie treningi stworzone do wydrukowania i przechowywać je w jakiejś osobnej teczce. Gwarantuję Wam, że każdy z Was po nią sięgnie! Z kartki możecie trenować zawsze i wszędzie, z laptopa niekoniecznie. Warto mieć pod ręką taką alternatywę.

TRENINGI NA NOGI

UWAGA! Każdy przedstawiony tutaj zestaw TRZEBA poprzedzić rozgrzewką i zakończyć rozciąganiem! 

ZESTAW 1

tribesports.com
tribesports.com

ZESTAW 2

theway-tohappiness.blogspot.com
theway-tohappiness.blogspot.com

ZESTAW 3

blogilates.com
blogilates.com

ZESTAW 4

www.fitfabfunmom.com
www.fitfabfunmom.com

ZESTAW 5

www..com
www..com

ZESTAW 6

thescienceofeating.com
thescienceofeating.com

Więcej wpisów z tej serii znajdziecie tutaj ===>  klik

Wiem, że nie każdy z Was jest fanem takich treningów. Jednak naprawdę warto je wydrukować. Dostałam od Was mnóstwo wiadomości i okazało się, ze właśnie z takich drukowanych kartek najchętniej korzystają panie, które nie mają za dużo czasu. Mało tego, jedna z Was podrukowała wszystkie listy jakie do tej pory pojawiły się na blogu i dała je swojej mamie. Takim oto sposobem zmotywowała ją do treningów! 🙂

Ps: Kochane chcę nawiązać współpracę z jakimś dietetykiem, osobą studiującą dietetykę, która będzie co jakiś czas przygotowywała ciekawe wpisy na bloga. Pomoglibyście mi bardzo, gdybyście w komentarzu pod tym postem napisały, jakie tematy chciałybyście, żeby zostały poruszone np. różnego rodzaju diety, suplementy itp. Czekam na Wasze propozycje. Zależy mi na tym, żeby trafić w Wasze potrzeby.

Pozdrawiam,

Juliya