Bardzo długo o na blogu nie pojawiło się żadne podsumowanie Naszych treningów. Dzisiaj ruszyła druga Faza wydarzenia ” Trenuj razem z Nami “. Obowiązujące playlisty znajdują się tutaj —> Faza II. Mam nadzieję, że jesteście zadowolone z nowości, które dla Was przygotowałam i zamierzacie nadal ze mną ćwiczyć. Sezon wakacyjny rozpocznie się już za 94 dni!:) Po zakończeniu tego wydarzenia ruszamy z pełną parą. I pracujemy nad ciałem aż do lata. Kto jest za? 🙂

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Cała playlista trwała 43 minuty i po tym czasie każda z Was powinna być wykończona. Jeżeli miałyście siłę żeby jeszcze coś dołożyć, to znaczy, że nie dałyście z siebie wszystkiego!:)

Do nowości możemy zaliczyć:

  • Abs Boot Camp Workout – Abs and Obliques Workout z Fitness Blender – bardzo miły trening na pośladki, ud oraz brzuch. Nie należał on do najlżejszych, jednak jego poziom trudności nie wykraczał poza Wasze możliwości. Jestem pewna, że dałyście sobie z Nim radę. Tylko czy Wam się podobał?
  • Tabata Pani Natalii była bardzo ciężka. Jej tempo jest zabójcze! Pamiętajcie, że nie u każdej z Was 100 % musi wyglądać tak jak u tej Trenerki. Jeżeli wykonałyście mniej powtórzeń w tym czasie co Ona, to nie ma się czym przejmować, Najważniejsze, że walczyłyście. Wydaje mi się, że większość z Was powinna być bardzo zadowolona z tej propozycji.

Przygotowałam dla Was również propozycje Jillian Michaels, która pojawiła się kiedyś w moich wydarzeniach. Bardzo mi się podobają jej zestawy!:) Kobieta ma moc! Jesteście zadowolone z jej propozycji?

Abs Tiffany Rothe porusza wszystkie mięśnie Naszego brzucha. Nawet te, które są bardzo głęboko położone. Bardzo lubię te ćwiczenia. Relaksuję się przy nich.  Jak Wam się podobało? 🙂

Dzisiejsza playlista była wymagająca, ale w tym tygodniu czeka na Was coś cięższego!:) Nie poddawajcie się! Sukces jest coraz bliżej.

Jak Wam się podobał dzisiejszy zestaw? Czekam na Wasze komentarze! Uwielbiam je czytać! Jest w nich tyle motywacji :).

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

__________________________________________________________________________________

Jeżeli podoba Wam się dzisiejszy post, to będzie mi miło jak go polubicie:).