Za Nami kolejny trening. Było zdecydowanie trudniej niż wczoraj. Ale mam nadzieję, że jesteście zadowolone. W końcu ćwiczycie po to, żeby poprawić swoje samopoczucie i zadbać o sylwetkę. Jeszcze 93 dni i będziemy mogły prezentować w strojach kąpielowych swoją bardzo ciężką pracę. Damy radę! Jesteśmy silnymi Kobietami i wiem, że każda z Nas dąży do tego samego celu, a  to Nas jeszcze bardziej motywuje do działania.

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Dzisiaj przygotowałam dla Nas tylko jedną nowość. Była nią Gorąca Rozgrzewka Pani Natalii. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że jest niesamowita. Bardzo miłe urozmaicenie Mel B, Jillian i Fitness Blender. Coś nowego. Bardzo się cieszę, że od miesiąca znajduje się ona na yt. Kocham treningi Natalii! Uważam Ją za najlepszą, polską trenerkę. Bardzo motywuje mnie jej sylwetka i codziennie zaglądam do niej na FB aby zaczerpnąć odrobinę motywacji. Jak Wam się podobał trening? 🙂 Co sądzicie o tej Pani?

Przygotowałam dla Was również:

  • Trening klatki piersiowej z Mel B – kocham ten zestaw <3. Wiele Kobiet zapomina, że o biust trzeba tak samo dbać jak o inne części ciała. I My tak robimy. Wyjdzie Nam to na dobre, zobaczycie! Dajecie radę wykonać wszystkie pompki równo z Mel B?
  • Tiffoczki z Tiffany Rothe są już Nam znane. Jest to bardzo dobry zestaw, który wspomaga Naszą walkę z nieszczęsnymi boczkami. Do wakacje pokonamy te wałeczki i będziemy mogły cieszyć się wcięciem w talii.
  • 8 minut cardio z Zuzką to dopiero wycisk. Prawie wszystkie jej zestawy wymagają dodatkowego ciężaru. Nie bójcie się z nimi ćwiczyć. Trening z obciążeniem pomaga szybciej spalić tkankę tłuszczową i buduje mięśnie. Oczywiście nie osiągniecie muskulatury Strongmana itp. Będziecie miały delikatnie zarysowane mięśnie:).

Jak Wam si,ę podobał dzisiejszy zestaw? Poradziłyście sobie z nim? Mam nadzieję, że żadna z Was nie zrezygnowała w połowie. Czekam na Wasze komentarze:). Uwielbiam czytać Wasze relacje z treningów!:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: Obowiązujący plan treningowy

Dzień 1