Jesteśmy o jeden krok do przodu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Za Nami następny plan treningowy, kolejne wylane łzy tłuszczu i wielka satysfakcja po zakończeniu treningu. Jeżeli czytają ten post Panie, które nadal nie zabrały się za ćwiczenia, to przypominam Wam, że nie ma na co czekać. Dokładnie za 92 dni rozpoczną się wakacje. Jestem pewna, że większość z Nas zaprezentuje się już w bikini o wiele wcześniej. Wasz wysiłek będzie nagrodzony, zobaczycie! Warto jest dać z siebie wszystko i z dumą prezentować swoją sylwetkę.

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:


Wersja dla osób korzystających z telefonu —-> 

Ćwiczenia skupiały się na: modelowaniu pośladków, spalaniu tkanki tłuszczowej, i rzeźbieniu brzuszka :).

Wydaje mi się, że był to najłatwiejszy zestaw jaki do tej pory, w tej fazie się pojawił. Też tak myślicie? 🙂

Chciałam Wam przypomnieć, że nie liczy się ilość treningów tylko ich jakość. Plany, które dla Was przygotowałam są naprawdę wymagające ( mimo krótkiego czasu ich trwania ). Wiem, że wiele z Was dokłada sobie coś do nich. To nie jest tak, że zobaczycie szybciej efekty, wręcz przeciwnie. Przyzwyczaicie swój organizm do wielkiego wysiłku i wszystkie ćwiczenia przestaną działać, a nawet możecie doprowadzić do przetrenowania.

Trenujcie z głową!:) Jeżeli te plany trwają dla Was za krótko, to dokładajcie sobie coś np: co drugi dzień, a więcej czasu spędzajcie na rozciąganiu :). Co o tym sądzicie?

W dzisiejszej playliście prawie wszystkie treningi był Wam znane. Do nowości możemy zaliczyć Cardio Burn Workout. Jak dla mnie ćwiczenia są naprawdę dobrze ułożone i miło się ćwiczy. 15 minut upłynęło mi bardzo szybko. Poczułam zmęczenie i jestem zadowolona:). A Wy co sądzicie o  tym cardio?

Oprócz tego pompowałyśmy dzisiaj pośladki z Panem w leginsach. Uwielbiam jego zestawy! Nie zabrakło również ABS-u z” Simsem ” . Wielką zaletą tych zestawów jest to, ze widzimy jakie mięśnie pracują podczas wykonywanych ćwiczeń.

Jak Wam się podobała dzisiejsza playlista? Czekam na Wasze komentarze 🙂

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: Obowiązujący plan treningowy

Dzień 1

Dzień2