Kochane,  znowu możecie być z siebie dumne. Przybliżyłyście się o następny krok do swojego celu. Zdaję sobie z tego sprawę, że wiele z Was już dawno zrezygnowało z walki o swoje marzenia. Jednak jestem dumna z wszystkich Kobiet, które nie szukają wymówek i sumiennie wykonują plany treningowe. Możecie być pewne, że pierwsze efekty już niedługo się pojawią. A może któraś z Was po pierwszej fazie już je zobaczyła? Pochwalcie się :).

Dzisiejszy zestaw wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Ćwiczenia skupiały się na modelowaniu talii, brzucha i spalaniu tkanki tłuszczowej. Cała playlista składała się z 5 propozycji, a czas jej trwania nie przekroczył 47 minut.

Na początek skorzystałyśmy z rozgrzewki Fitness Blender, która w poprzedniej fazie bardzo często się pojawiała.

Tiffoczki z Tiffany Rothe również są Nam bardzo dobrze znane. Wykonuję ten zestaw już od bardzo dawna i niestety do dnia dzisiejszego moje ruchy nie wyglądają tak dobrze jak Prowadzącej. Bardziej przypominam jakieś dzikie zwierze, niż seksowną Kobietę. No ale może kiedyś to się zmieni :P. Czy Wy też tak macie? Wolę nie oglądać siebie w lusterku podczas tiffoczek, bo jedyną rzeczą jaką wtedy robię, to śmieję się.

ZWOW 24, to był wyczyn. Jestem ciekawa jak Wam się podobało. Nie lubię ćwiczenia kick ups. Jeżli nie udało Wam się wykonać całego treningu, to nie przejmujcie się tym. Był to zestaw AMRAP (ang. As Many Rounds As Possible ) – polega on na wykonaniu jak największej  powtórzeń danego ćwiczenia w określonym czasie ( więcej o ćwiczeniach ZUZKI przeczytacie tutaj —>Informacje Zuzka Light ) . Jeżeli wykonałyście tych powtórzeń mniej niż Zuzka, to nic nie szkodzi. Sama prowadząca sapała podczas tych ćwiczeń. Najważniejsze, że podjęłyście wyzwanie. Proponuję Wam za tydzień spisywać na kartce ilość powtórzeń, które udało Wam się wykonać. Zobaczycie, że z każdym treningiem jest ich więcej.

Na koniec miły trening brzucha z Mel B. Bardziej mi się podoba niż ABS. Może dlatego, że uwielbiam ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem.

Jak Wam się podoba dzisiejszy zestaw? Jesteście zadowolone? Spróbowałyście poćwiczyć z ZUZKĄ?

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: Obowiązujący plan treningowy

Dzień 1

Dzień2

Dzień 3