Za oknem cudowna pogoda. Aż żal siedzieć w mieszkaniu. Miałam dzisiaj pobiegać ale jakoś tak zmęczyłam się sprzątaniem mieszkania, że nie miałam normalnie siły. W ogóle co sądzicie o tym, żeby stworzyć wyzwanie biegowe ?:) Pamiętam, że w lutym było bardzo mało chętnych. Ale tera już jest cieplej, to pewnie więcej osób zdecydowałoby się na taką aktywność fizyczną :).

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:


Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Przygotowałam dla Was 5 zestawów. W tym 3 propozycje Fitness Blender. Mam nadzieję, że podobało Wam się. Jeżeli chodzi o rozgrzewkę, to bardziej odpowiada mi propozycja Mel B a niestety nudzi mnie już. Może poszukamy jakiś innych propozycji ? Macie jakieś pomysły ?:)

Ćwiczenia na pośladki z Be Fit jest świetny! Co o nim sądzicie? W II fazie tego wydarzenia będzie pojawiało się jeszcze więcej ćwiczeń z obciążeniem. Musimy rzeźbić Nasze ciało!:)

Trening interwałowy z wykorzystaniem skakanki jeszcze mnie nie znudził. Pewnie dlatego, że uwielbiam skakać na skakance a poza tym wiem, że efekty po Jumping Rope Workout są niesamowite! Poprawiamy swoją kondycje, rzeźbimy nogi, pośladki, ramion. Pracuje prawie całe Nasze ciało. I to bardzo mi się podoba :).

ABS z Panem w leginsach jest cudowny! W ogóle wszystkie jego propozycje bardzo mi się podobają. Wam chyba również, prawda?

Dzisiejszy plan treningowy był bardzo przyjemny. 47 minut poświęcone tylko sobie. Panie, które czują niedosyt po tym treningu, mogą dołożyć sobie dodatkowe ćwiczenia. 17 marca chciałam zacząć biegać. Jednak przyjeżdża do mnie moja kochana Mama z Siostrą i Bratem na tydzień. Nawet nie wiecie jak się cieszę! 🙂 Nie widziałam się z Nimi od listopada. Pierwszy raz odwiedzą mnie w Opolu. Już nie mogę się doczekać. Zaplanuje aktywnie spędzony czas!:) A regularne bieganie rozpocznę od 24 marca.

Jak Wam podobał się dzisiejszy zestaw? Jesteście zadowolone z krótszego czasu treningów? Często dokładacie sobie coś od siebie? Czekam na Wasze komentarze.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya