Ja niestety muszę przerwać ćwiczenia. Jakiegoś mam pecha od listopada. Jeszcze  nigdy nie byłam w takiej słabej kondycji jak jestem teraz :(. Ćwiczę regularnie od dłuższego czasu i normalnie jestem załamana tym, że zamiast lepiej jest coraz gorzej. Na początku 2 tygodnie resetu ze względu na chore zatoki, później jakaś kontuzja w nodze, jakiś czas później spuchnięta kostka, zgnieciony palec ciężarkiem a teraz rwący ból w okolicach pachwiny. Mam nadzieję, że mi przejdzie.

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Zestaw jaki dl Was przygotowałam skupiał się przede wszystkim na: modelowaniu ud, pośladków, nóg ( dolnych partii ciała ) oraz spalaniu tkanki tłuszczowej.

Większość ćwiczeń nie była dla Was nowością. Powinniście sobie z Nimi spokojnie poradzić. I mam nadzieję, że tak było. Jedynym treningiem, który mógł być dla Was troszkę trudniejszy, to jest cardio z Be Fit oraz skakanie na skakance z XHIT Daily. Mam nadzieję, że jesteście zadowolone. Nasz treningi nie przekraczają czasu 50 minut, dlatego korzystajcie z pięknej pogody. Wyciągnijcie, rower, roli, wyczyścicie buty do biegania i korzystajcie z pierwszych promieni słońca. Podobno od następnego tygodnia  ma padać deszcz:(.

Prawdopodobnie od 24 marca ruszy nowe wydarzenia na moim blogu. Będzie ono stworzone dla wszystkich osób, które kochają biegać lub chcą zacząć uprawiać tę dyscyplinę :). Mam nadzieję, że chętnych będzie więcej niż w lutym! Trening na świeżym powietrzu jest zdecydowanie lepszy od ćwiczeń w mieszkaniu:). Nie mogę się doczekać aż przejdzie mi ten ból w pachwinie i będę mogła zacząć biegać! Będzie cudownie! Gwarantuję Wam to! Byłoby fajnie, jakby każda z Wana treningu biegowym zrobiła zdjęcie terenów po których biega:). Co o tym sądzicie ?:D Można to potraktować jako motywację ! Żeby zrobić zdjęcie, to trzeba ruszyć poślady i zacząć biegać! Ale o tym będzie w nowym wydarzeniu. To taki zarys. Jestem ciekawa jak Wam się podoba? 🙂

Jesteście zadowolone z dzisiejszego zestawu ? Czekam na Wasze komentarze!

Pozdrawiam,

Juliya