Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam te Nasze podsumowania. Strasznie mi źle jak nie mam czasu go napisać. Dla wielu z Was jest to dawka motywacji a dla innych po prostu zwykły post, który można przeczytać. Na dworze coraz piękniejsza pogoda. Aż żal ćwiczyć tylko w domu. Jeżeli możecie, to uprawiajcie również aktywność fizyczną na świeżym powietrzu! Korzystajcie z pierwszych promieni słońca!:).

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Na Waszą prośbę w tym wydarzeniu Nasze playlisty nie przekraczają 50 minut dziennie. Myślę, że był to świetny pomysł. Dzięki temu osoby zaawansowane mogą dodatkowo dołożyć sobie bieganie lub ulubiony zestaw.

Dzisiaj pojawiło się 5 filmików. Na początku przywitała Nas Mel B. później skorzystaliśmy z propozycji Tiffany Rothe i powalczyłyśmy z Naszymi znienawidzonymi boczkami. Wiecie co? Do wakacji uda Nam się osiągnąć idealne wcięcie w talii, takie o którym każda z Was marzy. Cardio kickboxing z Fitness Blender dało Nam popalić. Ale o to tutaj chodzi, prawda? Trzeba się zmęczyć! Przecież chcemy mieć idealne ciało, a bez tego nie jest to możliwe. ABS level 2 jest bardzo przyjemny. Osoby początkujące mogą mieć z tym zestawem mały problem. Ale nie poddawajcie się! Zobaczycie, że za tydzień poradzicie sobie z każdym ćwiczeniem o sto razy lepiej. Na koniec rozciąganie z Mel B.

Jak Wam się podobał dzisiejszy zestaw? Mam nadzieję, że bardzo mało osób poddało się po 3 treningach. Jeżeli już zaczęłyście ćwiczyć, to nie przerywajcie tego. Wiecie jak później ciężko jest wrócić na ” prawidłowy tor ” ? Trzymam za każdą z Was kciuki i wiem, że jesteście silnymi Kobietami, ćwiczycie dla siebie i jeżeli będziecie chciały wspiąć się na szczyt i osiągnąć sukces, to uda Wam się to. Wiecie, że nie ma rzeczy niemożliwych, prawda? Jeżeli zrezygnowałaś już z aktywności fizycznej, jeszcze nie zaczęłaś ćwiczyć bądź masz kryzys, przełam się i włącz trening. Zobaczysz, że po 45 minutach będziesz najszczęśliwszą Kobietą na świecie:).

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya