Kochane, kolejny zabójczy trening za Nami. Obie grupy miały dzisiaj bardzo mocny wycisk. Osoby początkujące muszę powoli przestawiać na cięższe zestawy niż Mel B, zaawansowani są już do tego przyzwyczajeni, że nie ma łatwo. Wydaje mi się, że problem ze znikającymi filmikami z yt na dzień dzisiejszy został rozwiązany. Wszystkie filmiki dodałam na nowo. Nie udało mi się uzupełnić playlist zakończonych wydarzeń, ale zrobię to w weekend:).

Plan treningowy dla początkujących wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Moje Drogie mam nadzieję, że po przejrzeniu playlisty od razu nie zrezygnowałyście. Przyznam się szczerzę, że pierwszy trening w tym wydarzeniu był bardzo łatwy. Z dnia na dzień podniosłam Wam poprzeczkę. Jeżeli wykonałyście wszystkie dni, a wcześniej aktywność fizyczna nie miała w Waszym życiu znaczenia, to powinniście być z siebie dumne! 🙂 Dzisiejszy zestaw spokojnie można zaliczyć do poziomu średniego!:) Jak Wam się podobał trening z Panią Natalią? Pupa i uda będą Was jutro piekły, gwarantuję Wam to!:) Poradziliście sobie z zestawem ABS, który jest znacznie trudniejszy od propozycji Mel B na tę partię ciała?

Plan treningowy dla osób zaawansowanych wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Ale Was dzisiaj wymęczyłam! Czytałam kilka Waszych opinii na temat dzisiejszego dnia i z uśmiechem na twarzy powtarzałam siebie ” Jakie z Was są silne Kobiety “. Wiem, że niektórzy  totalnie nie spodziewali się tabaty Pani Natalii, a tutaj takie zaskoczenie. Spalanie na koniec musiało być! Mam nadzieję, że poradziłyście sobie z treningiem na uda, podczas którego była potrzebna przez chwilę piłka. Tak jak Wam wspominałam w poście dotyczącym wydarzenia, w tym momencie osoby, które nie mają piłki powinny wykonywać wykroki albo przysiady :). Mam nadzieję, że jesteście zadowolone z playlisty. Radzicie sobie z zestawami, czy za dużo od Was wymagam?

Kto nie może doczekać się niedzielnego resetu? Czujecie się już zmęczone, czy jesteście ” naładowane ” pozytywną energią ? Czekam na Wasze komentarze:).

PS: Byłam dzisiaj u fryzjera i 7 cm. moich długich, czarnych włosów wylądowało na podłodze. Usłyszałam tyle miłych komentarzy, że są takie zadbane, piękny i w ogóle, że przez chwilę było mi żal je obciąć. Ale to tylko włosy, odrosną. Nadal są długie, jednak nie sięgają już kilka cm poza biust;).

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3