Kochane, następny dzień mamy za sobą. Nie wiem jaka jest dzisiaj u Was pogoda, ale u mnie dzieją się straszne rzeczy. Grad, ulewa, wiatr. Nigdy nie szukam wymówek, ale dzisiaj zrezygnowałam z biegania. Bałam się, że zwieje mnie do Odry i kto będzie Wam układał plany treningowe ? 😀 A tak serio, to po prostu boję się burzy i bałam się też o moje zatoki, które mogłyby utrudnić mi życie po takim bieganiu. 🙂 Wiecie co? Ten czas tak szybko leci … Nie zdążyłam się dobrze rozkręcić , a pierwsza faza zbliża się ku końcowi :).

Dzisiejszy plan treningowy dla grupy początkującej wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

No Kochane dzisiaj to był wycisk na poziomie zdecydowanie wyższym niż podstawowy. Powinniście poczuć przede wszystkim pracujące ramiona oraz brzuch. Jak sobie poradziłyście z cardio, które jest zdecydowanie cięższe od propozycji Mel B ? Mam nadzieję, że żadna z Was nie zamierza się poddać! Macie dać z siebie wszystko i pokazać innym, że z poziomu podstawowego w dość krótkim czasie można dojść do zaawansowanego. Za jakiś czas to Wy, będziecie wspierały początkujących!:) Macie być silne i wykonywać wszystkie treningi na 101 % swoich sił. Nawet, jeżeli jest to tylko płowa trening. Za tydzień, dwa a może trzy nawet się nie zmęczycie podczas takiego treningu i będziecie musiały korzystać z planów dla osób zaawansowanych. Trzymam za Was kciuki! Dacie radę!:)

Dzisiejszy plan treningowy dla grupy zaawansowanej wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Was to dzisiaj wymęczyłam. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:). Który filmik sprawił Wam dzisiaj najwięcej problemów? Czy w ogóle taki był ? A może powinnam Wam znowu podnieść poprzeczkę ?:D Bardzo mi się podoba to, że w komentarzach pod postem udzielacie rad grupie początkującej. Nie zawsze mam czas, żeby odpisać na nie, ale wszystkie bardzo uważnie czytam i normalnie rozpiera mnie duma jak widzę, ile z Was stara się zmotywować innych do walki, pomaga ” ogarnąć ” cały plan treningowy osobom, które dopiero zaczynają!:) Niesamowite jesteście! W końcu każda z Nas zaczynała i potrzebowała pomocy, prawda? Nie odwracacie się nigdy od potrzebujących :).

KOCHANE!

Już niedługo rozpocznie się II faza. Nadal nie wiem czy robimy przerwę 20,21 ( 20 powinna pojawić się nowa faza ), i zaczynamy z nowym planem od 23 tak, żeby nikt nie był do tyłu? Oczywiście osoby, które znajdą czas na trening będą mogły skorzystać z mojej propozycji :). Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, żebyście się nie spodziewały cudów po 2 tygodniach ćwiczeń:). U niektórych mogą pojawić się efekty, a u innych nie. Najważniejsze, to się nie załamywać i ćwiczyć dalej! Codziennie jesteście bliżej swojego celu – pamiętajcie o tym. 

Czekam na Wasze komentarza:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya
Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień5

Dzień 8