Kochane, dzisiaj nie miałam siły zabrać się za trening. Pół dnia pada w Opolu deszcz, dodatkowo grzmi i jedyną rzeczą na którą miałam ochotę był kocyk i gorący kubek czekolady! Oczywiście nie odmówiłam sobie tej przyjemności, jednak treningu nie odpuściłam. Rozłożyłam matę, przygotowałam akcesoria i włączyłam playlistę. Powiem Wam jedno. To był mega wycisk! Jestem troszeczkę przeziębiona, ale dopóki nie mam gorączki, to ćwiczę:). W końcu wakacje coraz bliżej, prawda? 🙂

Plan treningowy dla osób początkujących wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Przygotowałam dla Was 46 minut bardzo mocnego wycisku, który powinien dać Wam w  ” kość ” . Mam nadzieję, że poczułyście to. Wiem, że to nie są treningi na poziomie podstawowym. Chciałabym jednak, żebyście wykonywały tyle, ile dajecie radę. Jesteście silnymi Kobietami! Wierzę w Was i wiem, że możecie wszystko Najważniejsze jest to, żeby nie zrezygnować. Nie możecie tego zrobić! Popatrzcie ile już dni minęło, chciałybyście za jakiś czas zaczynać wszystko od nowa? Mam nadzieję, że nie. Każda kropla potu przybliża Was do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jesteście jedyną grupą początkująca od której tyle wymagam:). Ja po prostu wiem, ze tutaj są same sine Kobiety!

Plan treningowy dla osób zaawansowanych wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Czy po dzisiejszym treningu również chciałyście mnie udusić :P? Mam nadzieję, że tak, ale tylko podczas ćwiczeń. Po ich zakończeniu powinniście być zadowolone :). Waszą poprzeczkę podniosłam naprawdę wysoko, ale to dlatego, że większość z Was posiada bardzo dobrą kondycję i szkoda, żeby jej dalej nie rozwijać :). Chciałam Wam podziękować za Wasze wczorajsze, pomocne komentarze, skierowane do grupy początkującej. Pamiętajcie, że macie dawać im przykład!:) Każda z Nas kiedyś zaczynała i dobrze wiemy, jak ważne jest dobre słowo :).

Moje Drogie!

Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że jesteście wspaniałą grupą. Wasze zaangażowanie zmotywowało wiele innych Kobiet do uprawiania aktywności fizycznej. Pamiętajcie, że ćwiczycie tylko dla siebie! Jeżeli robicie to dla Męża, Córki czy Koleżanki, to niestety efektów nie będzie:). Nie poddajemy się i walczymy dalej! Trzymam za Was kciuki! Czekam na Wasze komentarze :).

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

PS: Przypomina, że w poście dotyczącym wydarzenia jest do pobrania tabelka, którą możecie uzupełniać :).

Wydarzenie: Plan treningowy

Dzień 1