Za Nami tydzień Naszego wydarzenia. Od 21 rusza nowa faza. I tutaj pytanie do Was. Czy chcecie mieć przerwę świąteczną od 13 do 15 ? Czy znajdziecie czas na trening? Ja raczej na święta wyjeżdżam do mojej Mamy. Jestem pewna, że nawet jak nie poćwiczę, to spędzę aktywnie czas z moim Rodzeństwem:). Są tutaj osoby, które nie opuściły ani jednej pozycji w playlistach?:) Jestem z Was bardzo dumna!:) Jesteście silnymi Kobietami!:)

Dzisiejszy plan treningowy dla początkujących wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Jak Wam się dzisiaj ćwiczyło? Poradziłyście sobie z dzisiejszym zestawem lepiej niż tydzień temu? Zauważyłyście poprawę Waszej kondycji? Wydaje mi się, ze to jest najprostszy plan treningowy i na tym etapie nikt z Was nie powinien mieć większych problemów z jego wykonaniem, ale jak jest naprawdę, to wiecie tylko Wy :).

Dzisiejszy trening dla osób zaawansowanych wyglądał tak: 

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Koniec resetu! Dzisiejszy plan był wymagający. Czy zauważyłyście poprawę Waszej kondycji? Poradziłyście sobie z dzisiejszą playlista lepiej niż tydzień temu? W następnej fazie pojawi się więcej treningów z Natalią, która ma świetne zestawy. Mam nadzieję, że jesteście na ” TAK ” ?:)  Komu udało się wykonać wszystkie playlisty?:)

Moje Drogie,

na efekty wizualne jest jeszcze za wcześniej. Ćwiczymy dopiero 7 raz:). Nie spodziewajcie się, że w tydzień Wasze ciało się zmieni, bo jest to wręcz niemożliwe. Pamiętajcie jednak, że każdy trening zbliża Was do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jeżeli teraz zrezygnujecie, to podejmiecie najgorsza decyzję. Jesteście bliżej celu niż te Kobiety, które siedzą przed telewizorem i nic nie robią!:) W wakacje to Wy będzie należały do gronach tych osób, które podziwia się na plaży!:) Trzymam za Was kciuki i wiem, że uda Wam się wytrwać do końca!:) 

Czekam na Wasze komentarze

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5