Kochane, decyzja została podjęta. Z racji tego, że bardzo dużo z Was prosiło o to, żeby nowa faza wydarzenia ruszyła we wtorek po świętach. Z racji tego, że ten dzień będę poza zasięgiem od godziny 7 do 15, to postanowiłam, że nowa faza wydarzenia ruszy od środy 23 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Dla osób które znajdą czas na trening będę  wrzucała na fb przykładowy plan treningowy, z którego będzie można skorzystać. Co o tym sądzicie ? Wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie, bo nikt nie będzie do tyłu i wszyscy  ruszą jednego dnia.

Dzisiejszy plan treningowy dla osób początkujących wglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Jak dobrze, że na razie nie znikają ostatnie filmiki Mel B z yt. Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam brak lektora polskiego. Mi się bardziej podoba ta wersja :D. Lubię słuchać Mel B! No ale nie o tym chciałam napisać. Mam nadzieję, że jesteście świadome tego, że od II fazy Wasze plany treningowe będą zawierały zdecydowanie mniej Melanie, która będzie już dla Was za łatwa:). A poza tym wykonywanie cały czas tych samych treningów w pewnym momencie przestanie przynosić efekty. Ja wiem, że lubicie trening pośladków Melki, ale w pewnym momencie Wasze mięśnie pośladków i ud w ogóle nie będą na niego reagować. Może potwierdzić to grupa zaawansowana. Kto się jeszcze nie poddał i wykonał wszystkie ćwiczenia? Dajcie znać!:)

Dzisiejszy plan treningowy dla osób zaawansowanych:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Kochane! Dzisiaj obciążenie poszło w ruch. Mam nadzieję, ze poradziłyście sobie z ZUZKĄ i nikt z Was nie zmienił jej na łatwiejszy trening?:) Te ZWOW-y, które dla Was przygotowałam w I fazie są naprawdę łatwe. Pomyślcie sobie co czeka Was za 7 dni!:) Bardzo lubię treningi pośladków z Be Fit, są świetnie ułożone i składają się z naprawdę dobrych ćwiczeń, które poruszają wszystkie mięśnie Naszych pośladków.

Dziewczyny!

Żadna z Was nie może się w  tym momencie poddać! Naprawdę niezwarto jest za jakiś czas zaczynać wszystko od nowa. Codziennie stajecie się coraz silniejsze, a Wasze ciało przygotowuje się do zmiany. Cieszcie każdym straconym cm, poprawą kondycji czy nawet endorfinami! Nie oczekujcie od siebie, ze po 2 tygodniach Wasze ciało będzie wyglądało jak z okładki fit czasopisma. Wie co co ? Ja w Was wierzę! Za każdą z Was trzymam kciuki! Nie możecie zawieść mnie a przede wszystkie siebie, w końcu to Wy macie przejść metamorfozą psychiczną oraz fizyczną !:)

PS: Czytałyście dzisiejszy post o rozciąganiu przed i po treningu? Jeżeli nie, to zostawiam Wam link, bo to jest naprawdę bardzo ważne —> Rozciąganie przed i po treningu

Czekam na Wasze komentarze,

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień5

Dzień 8

Dzień 9