Przychodzę do Was spóźniona o jeden dzień z ofertą sportową w Biedronce. Sama o niej przypadkowo się dzisiaj dowiedziałam. Od razu wiedziałam, że muszę Wam o niej powiedzieć! Artykuły wyglądają na żywo REWELACYJNIE! U mnie jest jeszcze wielki wybór i myślę, że w Waszych Biedronkach również będzie. Cała akcja ruszyła dopiero wczoraj i pozytywnie zaskoczyła nie tylko mnie. Zobaczcie same.

Co znajdziemy w gazetce?

Naprawdę szeroki asortyment! Zaczynając od kurtek sofshell, które są wiatro i wodo szczelne w cenie 59 zł, kończąc na shakerach elektrycznych, akcesoriach sportowych itp.

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sprzęt sportowy! Wybór jest ogromny! Akcesoria podzielone są na 2 grupy. Pierwsza grupa, to rzeczy w cenie 7,99 zł, druga grupa kosztuje 19,99 zł.

biedronka,pl
biedronka,pl

Kolejnymi rzeczami, które warto wziąć pod uwagę są: hantle 10 kilogramowe w bardzo niskiej cenie – 59,99 zł oraz elektroniczny shaker – 29,99 zł.

motywator_53e8ad9713b3c6.09716127-600x654
biedronka.pl

Jeżeli chodzi o odzież i obuwie sportowe, niestety nie umiem Wam powiedzieć czy warto w nie inwestować. Jeżeli miałyście z nimi do czynienia, koniecznie dajcie znać w komentarzach jak sprawdzają się te rzeczy. Jedno jest pewne, wybór jest dość duży. Buty sportowe kupicie już w  cenie 57,99 zł, spodnie lub leginsy do treningów – 37,99 zł, t-shirty za 26,99 zł.

biedronka.pl
biedronka.pl

Na pewno nie polecam kijków do nordic walking. Gwarantuję Wam, że kije w takiej cenie nie będą odpowiednie. Z resztą Wy na pewno wiecie, że jeden rodzaj kijów nie może pasować do każdej osoby. Kije dobiera się INDYWIDUALNIE, a tutaj nie mamy różnych wysokości do wyboru.

Dajcie znać czy Wy skusiłyście się na jakąś rzecz z tej oferty. Jeżeli tak, koniecznie napiszcie jak się sprawdza. Moim zdaniem warto przede wszystkim zainwestować w akcesoria treningowe. Ich cena jest bardzo niska, a Wy urozmaicicie swój treningi i pozbędziecie się nudy i rutyny. Co najbardziej przyciągnęło Waszą uwagę w tej ofercie? Macie jakieś swoje typy, które zamierzacie “upolować” na zakupach?

Pozdrawiam,

Juliya