Chciałabym, żebyście dzisiaj poznały kobietę, która podbija . Mimo tego, że jej sylwetka na pierwsze spojrzenie okiem zawsze wyglądała dobrze, dziewczyna udowodniła, że może być jeszcze lepiej, a przede wszystkim pokazała milionom osób na świecie, że waga nie jest wyznacznikiem pięknej sylwetki. Wręcz przeciwnie, może być bardzo myląca. Poznajcie Zannę i jej krótką historię.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które widzicie u góry (3 pierwsze sylwetki od lewej strony). Pod nim Zanna napisała kilka słów, które na pewno zszokowały niejedną osobę. Na fotografii widzimy 3 sylwetki Zanny z różnych okresów jej życia. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione 3 lata temu. Zanna ważyła na nim 62 kilogramy. Wiele kobiet na pewno sobie pomyślało, że jej waga była idealna. Na drugim zdjęciu widzimy bardziej kobiecą Zannę, której waga wynosi 70 kilogramów. Ostatnie zdjęcie zostało zrobione około w tym roku. Dziewczyna ma na nim piękny, płaski brzuch, a jej waga zaskoczyła niejedną osobę – 72 kilogramy.

Na pierwszy zdjęciu po lewej stronie przyznaje się, że byłą królową treningów cardio i restrykcyjnych diet. Środkowe zdjęcie pochodzi z okresu kiedy trenowała bardzo dużo z ciężarni i walczyła ze swoim jadłospisie. Ostatnie zdjęcie przedstawia Zannę, która znalazła równowagę pomiędzy treningami cardio, a siłowymi oraz uporała się ze zdrowym odżywianiem.

https://.com/zannavandijk/
https://.com/zannavandijk/

Zależy jej na tym, żeby udowodnić kobietom, ze podnoszenie ciężarów nie jest sportem przeznaczonym tylko dla mężczyzn i naprawdę nie trzeba wyglądać jak facet po takich treningach.

Zanna nie skupia się w tym momencie na poszczególnych partiach swojego ciała. Chce poprawić sprawność, zdobyć siłę oraz podtrzymać dobre samopoczucie.

https://.com/zannavandijk/
https://.com/zannavandijk/

Może nie każdy widzi efekty i na pewno znajdą się osoby, które stwierdzą, że za każdym razem jej sylwetka wyglądała IDEALNIE. Weźcie pod uwagę to, że dziewczyna na pewno włożyła mnóstwo energii w całą swoją przemianę. Wyrzeźbić sylwetkę i nabrać zdrowo dodatkowych kilogramów jest znacznie trudniej niż pozbyć się tkanki tłuszczowej. Mam nadzieję, że po tym poście odstawicie wagę na bok i przestaniecie się nią przejmować. Można ważyć więcej i wyglądać bardzo dobrze! Pamiętajcie, że kilogram tłuszczu objętościowo jest większy od kilograma mięśni. Dlatego waga nie jest wyznacznikiem pięknej, wysportowanej sylwetki. Jak Wam się podoba dzisiejsza fir motywacja? 

Źródło zdjęć i informacji: 

Pozdrawiam,

Juliya