Nigdy nie jest za późno na znalezienie dobrej drogi. Każdy z nas ma prawo zbłądzić. Nie uwierzę w to, że żadna z Was w swoim życiu nie wyróżnia momentu, w którym jadła niezdrowo, mało ćwiczyła. Tym krótkim wstępem chciałam przedstawić  Wam metamorfozę Agaty, poznajcie ją bliżej.

” Moja przemiana zaczęła się około roku temu, wcześniej prowadziłam niezdrowy tryb życia Uwielbiałam słodycze i pakowałam je w siebie kilogramami. Nie było dnia żebym nie podjadła czekolady. W którymś momencie spojrzałam na siebie w lustrze i powiedziałam dosyć ! To co robię wcale nie służy mojemu zdrowiu, a już na pewno nie figurze. Zawsze marzyłam żeby wcisnąć się w elegancką sukienkę i wyglądać olśniewająco bez żadnych wałeczków, które koniecznie trzeba ukryć.

Na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać więc zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu metod odchudzania. Chciałam schudnąć szybko dlatego podjęłam wyzwanie interwałowe. Jak szybko zaczęłam tak szybko sie zniechęciłam. Kondycja była w fatalnym stanie, przerzuciłam się na sama dietę. Jedłam zdrowo i chudłam faktycznie, tylko moja skóra nie była w najlepszym stanie. Wtedy mój przyjaciel doradził mi pójście na siłownie i od tego wszystko się zaczęło ! Polubiłam to naprawdę.


We wszystkim wspiera mnie mój chłopak który razem ze mną trenuje do dziś,
a najwięcej zawdzięczam mojej trenerce Alicji to ona pokazała mi jak jeść i ćwiczyć by czuć się dobrze i dobrze wyglądać:) jem słodycze od czasu do czasu nikt nie jest święty
i w końcu mam moją wymarzoną sukienkę i to nie jedną. Dla pasji zaczęłam również ćwiczyć pole dance

Moja waga spadła 68 kilogramów na 56,5
Mój przepis na metamorfozę: trening siłowy i zdrowa dieta działa cuda

W tej chwili juz tylko zależy mi na uwidocznieniu mięśni, które najpierw muszę zbudować długa droga przede mną ale widzę ze warto czasem powiedzieć nie słodkościom, żadnych głodówek tylko racjonalne żywienie!”

Dziewczyny, jak Wam się podoba sylwetka Agaty? Dziewczyna wykonała kawał roboty. Nie tylko przeszła metamorfozę, ale również niesamowicie zmieniła swój styl życia. Własnie o to w tym wszystkim chodzi! Jeżeli macie do Agaty jakieś pytania, zostawcie je pod wpisem. Koniecznie zajrzyjcie na jej . Myślę, że naszej dzisiejszej bohaterce byłoby bardzo miło, gdybyście zostawiły dla niej kilka motywujących słów, do których mogłaby wrócić w chwili zwątpienia.

INSTAGRAM AGATY ==>> 

Pozdrawiam,

Juliya